Graffneck
novinky   |   ulice   |   zóny   |   vlaky   |   traveling   |   jamy   |   videa   |   profily   |   výstavy   |   akce   |   battly   |   media   |   ostatní
blog profily

Menší oživení aktivity v podobě nostalgického utření slzičky, při pohledu na 15 let staré fotky. Dostali jsme pár scanů z osobní sbírky, tehdy nejaktivnějšího train bombera Beasta aka 2Mada aka Brose aka Kiki aka whatever, prostě CMR. Na více či méně známých kouscích k vidění Wronk, Mind, Shot, Vice nebo třeba Pasta. Fotografie se poohlíží do let 2002 - 2007.

komentáře: 0   zobrazení: 4692   [ více ]


 
Po.21.Listopad.2016

Po delší době profil na našem webu, ale o to výrazně vydatnější. Pražský uprchlík Dize není k vidění na každém tumblru, i přes to, že si jeho věci drží vysoký standart nadsázky a vtipu po mnoho let, proto máme radost, že se nám podařilo získat pár kousků z jeho sbírky, převážně z Londýna ale třeba i Afriky nebo Indie, ve které se nicméně hojně vyskytuje i MIZR, nebo ERBEN.

komentáře: 0   zobrazení: 3006   [ více ]


 
Po.25.Duben.2016

S radostí přinášíme další zajímavý materiál, který má potenciál věci posouvat a ze kterého nás nebolí akorát hlava. Uruk neboli Marse je dříč, který si jde svojí cestou a za poslední dva roky se vyprofiloval v jednoho z nejzajímavějších mistních writerů, čehož si všimli i například zahraniční Spraydaily. Uruk naskočil na vlnu graffiti urban exploringu..

komentáře: 0   zobrazení: 3364   [ více ]


 
Po.30.Listopad.2015

Podařilo se nám získat tajný materiál ze spisů Interpolu, který obsahuje ranou tvorbu velmi uznávaného světového graffifi train bombera, jehož endtuendy byste potkali napříč kontinenty od Dnipropetrovsku po Bogotu. Spisy však obsahují materiál z přelomu let 81 - 71 a jde vůbec o první náhled do umělcovo počátečního období. Současnou produkci jste si mohli pořídit tištěně již v minulosti.

 

komentáře: 0   zobrazení: 3831   [ více ]


 
Ne.8.Listopad.2015

S pražským, kanalovým spolkem Les Adventures, jste měli možnost se seznámit buďto prostřednictvím fotografií u nás na webu, nebo dokonce díky rozhovoru, na jednom z nejlepších graff webů současnosti - Spray Daily. Teď tady všák máme soustavu pohyblivých obrázků v několika minutách. Na jaře příštího roku by měla vyjít pod Graffneck křídly i knižní publikace.

komentáře: 0   zobrazení: 2274   [ více ]


 

Po patnácti letech čumění na graffiti, mě málo co vytrhne z letargie, o to větší radost to pak je, vidět něco co vybočuje z toho šedivého, nudného balastu všude kolem. VPOK není žádný nováček na scéně, se svojí Žďárskou crew, BKP, už to táhne pěkně dlouho a jeho věci jste mohli vídat svého času i hojně po Praze např. pod jménem Melio..

komentáře: 0   zobrazení: 2614   [ více ]


 

Do mailu nám přistál zip s bohatou nadílkou věcí od portugalského writera Pariz One, z míst jako střední východ, Israel, Portugalsko, Španělsko nebo Francie, nevidím důvod se o to nepodělit.

komentáře: 0   zobrazení: 1856   [ více ]


 
Ne.3.Srpen.2014
V těchto úmorných letních dnech, trocha ledově nabroušených tvarů, od další aktuálně, hojně množící se buňky. Dávej porci RAW fair trade stylu, tentokrát v trochu zavádějícím titulu, jelikož nejde jen o chromy, ale o random selekci.
komentáře: 0   zobrazení: 6129   [ více ]


 

OVERLAPS, neboli přesahy, jasně naznačují, o co v této rubrice půjde. Zajímají nás všechny možné aktivity lidí, kteří tak nějak vzešli z graffiti komunity, co dělají, kam se dostali, kam nyní směřují energii a jak je třeba zrovna graffs ovlivnilo v tom co dělají dnes. Vykopáváme hned od podlahy s velkou personou pražského podsvětí, s Kobym

komentáře: 2   zobrazení: 3747   [ více ]


 
Út.10.Prosinec.2013
V rámci rubriky Praha 20 se podíváme na zoubek všem dobře známému BROS aka BROVAR aka NERO aka CASH nebo KIKI, no prostě CMR boyovi. Tenhle člověk zažíval nejaktivnější léta od přelomu milénia do roku 2010 a zasvěceným není potřeba přílišně představovat. Z jeho dílny vzešla povedená série videí Quality Control, free magazín PA:PER nebo graffiti ...
komentáře: 2   zobrazení: 9790   [ více ]


 
<< <   1 2 3   > >>

 

On-line graffiti shop

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem barev, laků a uměleckých potřeb. Nabízíme barvy ve spreji, fixy, náplně, náhradní hroty a pomůcky pro použití nejen v graffiti a street art sféře. V našem sortimentu naleznete také magazíny, knihy, oblečení, nátěrové potřeby a další. www.graffitistore.cz 

GRAFFNECK - Holešovice

Po - Pá 11:00 - 20:00

So - Ne 12:00 - 19:00

Janovského 15

Praha 7, 170 00

 

GRAFFNECK - Smíchov

Po - Pá 10:00 - 18:00

So         10:00 - 18:00

Nádražní 72

Praha 5, 150 00 

 (c) 2005 - 2019 Graffneck Team
(c) 2011 - 2019 Internet Profesional Factory IPF.CZ, All rights reserved.