Graffneck
novinky   |   ulice   |   zóny   |   vlaky   |   traveling   |   jamy   |   videa   |   profily   |   výstavy   |   akce   |   battly   |   media   |   ostatní

Invaze GROGu v Graffnecku!

Čt.13.Březen.2014

Graffneck shop momentálně čelí útoku první divize Grog armády, s plně nabitým arsenálem. Kobercový nálet FMP (Full Metal Paint) a BPI (Buff Proof Ink) jednotek nenechal kámen na kameni, pár přeživších pak spolehlivě dodělala SKI (Street Killer Ink) jednotka pozemního speciálního nasazení. Přijď se taky vybavit nejlepší značkou dripovacích zbraní na trhu přímo do krámu, nebo objednávej na našem e-shopu.

 

Lakové Squeezery Full Metal Paint v 19 vysoce lesklých lakových odstínech.


Vybaveny Flowtex™ hrotem z velmi porézní tkaniny, která tak zaručuje perfektní propustnost. Vyroben z měkkého plastu, který můžete libovolně zmáčknout a regulovat tak průtok inkoustu. Náplň "Full Metal Paint" jejíž aplikace s Grog Refillerem je velmi snadná. O čisté psaní je pak postaráno antidrip okrajem a bezpečným uzavíracím systémem. K dispozici v 18 vysoce lesklých lakových odstínech, z toho 3 neonové.Grog FMP Squeezers

 

Grog FMP Squeezers

 

Grog FMP Squeezers

 

Inkoustové Squeezery Buff Proof Ink v 6 vysoce permanentních inkoustových odstínech.

 

Vybaveny Flowtex™ hrotem z velmi porézní tkaniny, která tak zaručuje perfektní propustnost. Vyroben z měkkého plastu, který můžete libovolně zmáčknout a regulovat tak průtok inkoustu. Náplň "Buff Proof Ink" jejíž aplikace s Grog Refillerem je velmi snadná. O čisté psaní je pak postaráno antidrip okrajem a bezpečným uzavíracím systémem. K dispozici v 6 vysoce permanentních inkoustových odstínech.


 

Grog BPI Squeezers

 

Grog BPI Squeezers

 

Grog BPI Squeezers

 

 

Hard to Buff edice squeezeru 25 - Street Killer Ink


Pokud nějaký marker způsobí rozruch ve vašem okolí, bude to tento. Jakmile jednou začnete psát, už to nikdy nepůjde dolu. Street Killer Ink™ je založen na tajné receptůře (na bázi alkoholu s vysokým procentem inkoustu) která se doslova zažírá do povrchu a téměř okamžitě zasychá. Tagy jsou rozpoznatelné i po důkladné snaze je umýt. K dostání pouze v černé barvě.

 

 

Grog Squeezer SKI

 

Grog Squeezer SKI

 

Grog Squeezer SKI

 

 

Metal Head edice s pozinkovanou kuličkou ve 4 barvách - RSP 4mm


Metal Head™ 04 RSP je vybaven 4 mm pozinkovanou ocelovou kuličkou, která píše téměř na jakýkoli možný povrch (vyzkoušejte např. na rez). Stejně jako jiné squeezery od firmy Grog je vyroben z měkkého plastu, který můžete libovolně zmáčknout a regulovat tak průtok inkoustu. Je lehce plnitelný a obsahuje Grog® Ruff Stuff Paint™ náplň, kterou je po zaschnutí téměř nemožné odstranit.

 

 

Grog Metal Head

 

Grog Metal Head

 

Vysoce lesklé lakové náplně Full Metal Paint v 19 odstínech

 

Díky nové receptůře jsou nové odstíny GROG zářivé a permanentní. Mají vysokou krycí schopnost a lesk tak zářivý, že v něm můžete po zaschnutí vidět svůj odraz. Jednotlivé odstíny je možné mezi sebou volně míchat.

 

 

Grog Full Metal Paint 200 ml

 

Grog Full Metal Paint 200 ml

 

Vysoce permanentní inkoustové náplně Buff Proof ink v 6 odstínech

 

200 ml bezkonkurenční inkoustová náplň pro dripping a high flow tagy. Silně permanentní, proniká hluboko do povrchu, obzvlášť v případě porézních materiálů. Ideální pro vnitřní použití na světlém povrchu. K dispozici v 6 odstínech.

 

 

Grog Buff Proof Ink 200 ml

 

Grog Buff Proof Ink 200 ml

 

Hard to Buff edice náplní Grog - Street Killer Ink 200 ml

 

200ml náplň pro všechny oranžově značené Grog® markery. Na bázi alkoholu s vysokým procentem inkoustu, vysoká kryvost, téměř nesmazatelná, zasychá okamžitě. K dispozici pouze v černé barvě.

 

 

Grog Street Killer Ink 200 ml

 

Grog Street Killer Ink 200 ml

 

Grog Street Killer Ink 200 ml

 

8 gramů boosteru do vaší Street Killer Ink náplně

 

Tajná Ingredience do Street Kiíller Inkoustu, magický prášek, který z už tak kvalitní náplně udělá ještě lepší. 8 gramů zla dodá vaším tagům na síle, schopnost dostat se ještě hlouběji do povrchu pak zaručuje maximální odolnost proti odstranění. Díky UV ochraně vydrží mnohem déle i v exteriéru. pokud chcete z boosteru dostat maximum, nechte ho usadit přes noc.

 

 

Grog Street Killer Ink booster

 

Prázdné Grog Squeezery ve třech velikostech

 

 

Grog Squeezers empty

 

Grog Refiller

 

Grog® Refiller™ je velmi užitečný nástroj pro doplňování vaších squeezerů a markerů bez ztráty kapičky a ušpinění se. Našroubuje se přímo na hrdlo náplně díky čemuž se dá krásně regulovat tok barvy.

 

 

Grog Refiller

 

V případě poškození hrotů u squeezerů lze v jakékoliv šířce dokoupit nový.Jméno:
E-mail:
Tel.:
Předmět:
Message:
Text:


 

On-line graffiti shop

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem barev, laků a uměleckých potřeb. Nabízíme barvy ve spreji, fixy, náplně, náhradní hroty a pomůcky pro použití nejen v graffiti a street art sféře. V našem sortimentu naleznete také magazíny, knihy, oblečení, nátěrové potřeby a další. www.graffitistore.cz 

GRAFFNECK - Holešovice

Po - Pá 11:00 - 20:00

So - Ne 12:00 - 19:00

Janovského 15

Praha 7, 170 00

 

GRAFFNECK - Smíchov

Po - Pá 10:00 - 18:00

So         10:00 - 18:00

Nádražní 72

Praha 5, 150 00 

 (c) 2005 - 2019 Graffneck Team
(c) 2011 - 2019 Internet Profesional Factory IPF.CZ, All rights reserved.