Graffneck
novinky   |   ulice   |   zóny   |   vlaky   |   traveling   |   jamy   |   videa   |   profily   |   výstavy   |   akce   |   battly   |   media   |   ostatní

Maluj jako Gizmo, Spord nebo Yudoe, zároveň tim pomůžeš!

Po.9.Prosinec.2013

Začátkem podzimu 2013 se v prostorách pražského Cross klubu a za jeho vydatné podpory a přispění Graffneck shopu setkali výrazné postavy současné evropské graffiti scény - část berlínského gangu TCK a pražští writeři GIZMO, SPORD a YUDOE - aby společně na dvou plátnech ukázali, kam je roky intenzivního malování posunuly. Plátna vznikala již s myšlenkou budoucího prodeje za účelem vrátit výdělek zpět do malování. Tak vznikl nápad ve spolupráci s graffneckem uspořádat workshop pro návštevníky nízkoprahového klubu KROK v Modřanech, vedeného o.s. PROXIMA SOCIALE.

 

Pro uskutečnění workshopu pro děti a teenagery z ulice jsou zapotřebí plátna, fixy, barvy, papíry atd. Proto jsou nyní tato plátna k prodeji za speciální cenu v Graffnecku. Ceny pláten jsou samotnými autory zvýhodněné speciálně na tuto akci. Veškerý výtežek z prodeje půjde na nákup potřebného materiálu k realizaci workshopu. Dobrosrdečnosi se meze nekladou, cena je pouze startovní a rozhodnete - li se koupit plátno za vyšší částku umožníte tak realizovat workshop v širším rozsahu. S koupí plátna získáváte možnost se workshopu zůčastnit.

 

1. Platno TCK WAD startovní cena 7.000,-

2. Platno SPORD GYZMO YUDOE startovní cena 4.000,-


Koupí těchto pláten rozhodně podpoříte dobrou věc a získáte jedinečné a originální dílo. Workshop bude probíhat za účasti pražských writerů ( Gizmo, Spord, Yudoe a další ) a jeho účastníci budou moci projít krok po kroku techniku malování graffiti na plátna od skeče až po hotový obraz. Workshop je naplánován na začátek roku 2014. O jeho průběhu Vás budem informovat a z celé akce Vám přineseme komplexní report. Tak neváhej dorazit do Graffnecku si plátna naživo prohlídnout !

 

Nízkoprahový klub pro děti a mládež je sociální služba určená dětem a dospívajícím. Pracovníci nízkoprahových klubů poskytují mladým lidem pomoc v obtížných situacích a také formou prevence usilují o to, aby mladí lidé obtížné situace zažívali v co nejmenší míře a aby si byli vědomi potenciálních rizik. Nízkoprahové kluby jsou pro dospívající zázemím, možností scházet se s vrstevníky a místem pro vlastní aktivity. Také jsou místem, kde mohou bezplatně vyhledat radu a pomoc. Výraz nízkoprahový znamená "dostupný pro členy cílových skupin.

 

 

 

On-line graffiti shop

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem barev, laků a uměleckých potřeb. Nabízíme barvy ve spreji, fixy, náplně, náhradní hroty a pomůcky pro použití nejen v graffiti a street art sféře. V našem sortimentu naleznete také magazíny, knihy, oblečení, nátěrové potřeby a další. www.graffitistore.cz 

GRAFFNECK - Holešovice

Po - Pá 11:00 - 20:00

So - Ne 12:00 - 19:00

Janovského 15

Praha 7, 170 00

 

GRAFFNECK - Smíchov

Po - Pá 10:00 - 18:00

So         10:00 - 18:00

Nádražní 72

Praha 5, 150 00 

 (c) 2005 - 2019 Graffneck Team
(c) 2011 - 2019 Internet Profesional Factory IPF.CZ, All rights reserved.